Aktualny czas

Ulti Clocks content
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kangur Matematyczny - wyniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Jastrzębski   
wtorek, 12 czerwca 2012 09:29

Kangur MatematycznyW XXI edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" wzięło udział 36 uczniów naszej szkoły. Ten popularny na całym świecie konkurs w roku 2012 przeprowadzony został w czwartek, 15 marca o godzinie 9.00.

 

 

 

Lista laureatów i uczniów wyróżnionych jest dostępna na stronie Szczecińskiego Towarzystwa Matematycznego Kangur. W tegorocznym konkursie sukces odniosło dwoje naszych uczniów: wynik BARDZO DOBRY uzyskała Joanna Siwek z klasy VI a zdobywając 140 na 150 możliwych do uzyskania punktów, WYRÓZNIENIE otrzymał Tomasz Mazur z klasy I a gimnazjum.

 

Obejrzyj przykładowe zadania z różnych kategorii z ubiegłych lat.

 

Poniżej można obejrzeć zdjęcia z poprzednich edycji Kangura.

fot. Marianna Garbacik

 
© 2008 Zespół Szkół w Gardnie | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de