Aktualny czas

Ulti Clocks content
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Konkursy
Konkurs Matematyczny - gimnazjum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Jastrzębski   
wtorek, 18 września 2012 20:09

10 października odbyły się szkolne eliminacje Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się Dominik Migdalski - III b, Tomek Mazur - II a oraz Szymon Drabik - II b. Zwycięzcom gratulujemy!!!

Na stronie kuratorium znajduje się zakres wiedzy i umiejętności wymagany na etapie rejonowym oraz wojewódzkim. Znajdziecie tam również propozycje książek, z których należy korzystać, aby lepiej przygotować się do konkursu.

 

fot. J. Niewiarowska

 

 
Nasza laureatka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Jastrzębski   
niedziela, 17 czerwca 2012 20:50

5 czerwca 2012 r. uczennica klasy VI a  Joanna Siwek odebrała z rąk Zachodniopomorskiego  Kuratora Oświaty dyplom laureata Konkursu Języka Polskiego  z Elementami Historii dla uczniów szkół podstawowych. Uroczystość odbyła się w Szkole Podstawowej nr 35 mieszczącej się przy ulicy Świętoborzyców w Szczecinie. Serdecznie gratulujemy Asi sukcesu.

 

Na zdjęciach : Joanna Siwek na tle przepięknej scenografii, Joanna Siwek z nauczycielką języka polskiego Agnieszką  Drabik i dyplom Asi.

 

 
Kangur Matematyczny - wyniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Jastrzębski   
wtorek, 12 czerwca 2012 09:29

Kangur MatematycznyW XXI edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" wzięło udział 36 uczniów naszej szkoły. Ten popularny na całym świecie konkurs w roku 2012 przeprowadzony został w czwartek, 15 marca o godzinie 9.00.

 

 

 

Lista laureatów i uczniów wyróżnionych jest dostępna na stronie Szczecińskiego Towarzystwa Matematycznego Kangur. W tegorocznym konkursie sukces odniosło dwoje naszych uczniów: wynik BARDZO DOBRY uzyskała Joanna Siwek z klasy VI a zdobywając 140 na 150 możliwych do uzyskania punktów, WYRÓZNIENIE otrzymał Tomasz Mazur z klasy I a gimnazjum.

Więcej…
 
Sukcesy uczniów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Drabik   
niedziela, 11 marca 2012 15:06

I półrocze bieżącego roku szkolnego minęło wielu uczniom na intensywnej pracy. Uczniowie wzięli udział w konkursach z większości  przedmiotów na różnych etapach. W lutym ogłoszono ostateczne wyniki konkursów ogólnopolskich i wojewódzkich. Kilkunastu naszych uczniów odniosło znaczne sukcesy. Rekordzistką jest Joanna Siwek z klasy VI a.

 

JOANNA SIWEK - uczennica klasy VI a

  • LAUREATKA KONKURSU  JĘZYKA  POLSKIEGO  Z  ELEMENTAMI  HISTORII  DLA  UCZNIÓW  SZKÓŁ  PODSTAWOWYCH  WOJEWÓDZTWA  ZACHODNIOPOMORSKIEGO

 

Ten sukces zwalnia Asię z pisania sprawdzianu szóstoklasisty.

Na zdjęciu Asia Siwek po drugim etapie konkursu humanistycznego w XIII LO w Szczecinie 27 lutego 2012 roku.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 11
© 2008 Zespół Szkół w Gardnie | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de