Aktualny czas

Ulti Clocks content
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Projekty
Projekty edukacyjne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Jastrzębski   
niedziela, 11 grudnia 2011 13:56

W roku szkolnym 2011/2012 uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum  realizowali projekty edukacyjne, których tematy dostępne są w załączniku.

 

Każdy projekt edukacyjny był przygotowany przez zespół uczniów pod opieką nauczyciela, praca nad zadaniami trwała kilka tygodni, a rezultaty projektu zaprezentowane zostały publicznie, na specjalnym pokazie.  Projekty sportowe złożyły się na przebieg imprez z okazji Dnia Dziecka. Informacje o  udziale w projekcie oraz jego temat będą wpisane na świadectwie ukończenia gimnazjum. Każdy uczeń gimnazjum jest zobowiązany do udziału w przynajmniej jednym projekcie edukacyjnym w czasie trzech lat nauki.

Podgląd (do pobrania)
Download this file (projekt.pdf)Tematy projektów edukacyjnych[ ]
 
Magia sztuki w przekazywaniu wiadomości naukowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Jastrzębski   
czwartek, 27 października 2011 21:14

W Zespole Szkół w Gardnie, nauczyciele wraz z uczniami klas trzecich zorganizowali zajęcia pokazowe z udziału w projekcie "Z FIZYKA, MATEMATYKĄ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ ZDOBYWAMY ŚWIAT !!!". Zaproszonym gościom pokazali magię sztuki w przekazywaniu wiadomości naukowych.

 Zespół Szkół w Gardnie bierze udział w projekcie "Z FIZYKA, MATEMATYKA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ ZDOBYWAMY ŚWIAT!!!". Gimnazjalistom zapewniono bezpłatny udział w atrakcyjnych zajęciach pozalekcyjnych, prowadzonych przez nauczycieli.

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3
© 2008 Zespół Szkół w Gardnie | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de