Aktualny czas

Ulti Clocks content
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Projekty
Wizyta przygotowawcza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Jastrzębski   
sobota, 08 marca 2014 21:35

"Nic nie dzieli narodów bardziej niż arogancja i pycha kulturowa, nic nie łączy ich bardziej, niż znajomość innych kultur i szacunek dla nich"

Richard von  Weizsäcker

 

Statystyki świadczą o tym jak daleka jest droga od sąsiedztwa do partnerstwa, to stałe wyzwanie, które podejmuje gmina Gryfino jak również i szkoły, które znajdują się w naszej gminie. 4 czerwca 2013 r. w Gryfinie  odbyło  się szkolenie z zakresu możliwości dofinansowania projektów polsko-niemieckich w ramach Funduszu Małych Projektów INTERREG IV A oraz Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży, przeprowadzone przez pracowników Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pomerania. Podczas spotkania omówione zostały zasady aplikowania o dofinansowanie przedsięwzięć, sposób wypełniania wniosków oraz zagadnienia dotyczące realizacji projektów. W trakcie tego szkolenia zgłoszona została gotowość naszej szkoły do nawiązania współpracy polsko-niemieckiej.

 

Więcej…
 
Projekty edukacyjne - 2013/2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Jastrzębski   
poniedziałek, 18 listopada 2013 20:11

W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie klas II gimnazjum będą realizowali projekty edukacyjne, których tematy wyróżniono w poniższej tabeli kolorem fioletowym.

 

 

Praca nad projektem odbywa się w grupach pod opieką nauczyciela - opiekuna projektu. Czas trwania realizacji projektu wynosi  nie dłużej niż trzy miesiące. Praca ucznia jest poddana ocenie, której dokonuje opiekun projektu. Udział w projekcie jest dla ucznia gimnazjum obowiązkowy i ma wpływ na ocenę z zachowania.

Publiczne przedstawienie efektów pracy grup nastąpi w marcu lub kwietniu 2014 roku na Festiwalu Projektów Edukacyjnych.  Informacje o udziale w projekcie i temat są wpisywane na zaświadczeniu i świadectwie ukończenia gimnazjum.

 
Projekt "Szkoły kreatywnych umysłów" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Jastrzębski   
wtorek, 01 października 2013 21:04

W roku szkolnym 2014/2015 w szkole realizowany jest projekt "Szkoły kreatywnych umysłów".

w klasie 1 b - Mirosława Dawidowicz-Góra

w klasie 2 a - Emilia Szachniewicz

 

 

Więcej…
 
Projekty edukacyjne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Jastrzębski   
wtorek, 13 listopada 2012 20:25

W roku szkolnym 2012/2013 uczniowie klas II gimnazjum będą realizowali projekty edukacyjne (tematy dostępne w załączniku). Praca nad projektem odbywa się w grupach pod opieką nauczyciela - opiekuna projektu. Czas trwania realizacji projektu wynosi  nie dłużej niż trzy miesiące. Praca ucznia   jest poddana ocenie, której dokonuje opiekun projektu. Udział w projekcie jest dla ucznia gimnazjum obowiązkowy i ma wpływ na ocenę z zachowania. Szczegółowe kryteria są zawarte w Zasadach Wewnątrzszkolnego Systemu Oceniania.

Publiczne przedstawienie efektów pracy grup nastąpi w marcu lub kwietniu 2013 roku na Festiwalu Projektów Edukacyjnych.  Informacje o udziale w projekcie  i temat są wpisywane na zaświadczeniu i świadectwie ukończenia gimnazjum.

 

 
SWOI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Jastrzębski   
wtorek, 18 września 2012 21:06

 

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wezmą udział w projekcie SWOI. Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji (SWOI) to innowacyjny model zainteresowania kierunkami informatyczno-technicznymi oraz wspierania uczniów i uczennic w kształtowaniu kompetencji kluczowych. SWOI zakłada wypracowanie efektywnych zmian w zakresie metod nauczania na zajęciach informatyczno - technicznych (InfoTechnicznych) w szkołach.

Podgląd (do pobrania)
Download this file (Broszura_SWOI.pdf)Broszura[Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji]
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3
© 2008 Zespół Szkół w Gardnie | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de