Kadra pedagogiczna 2014/2015 Drukuj
Wpisany przez Grzegorz Jastrzębski   
czwartek, 25 września 2014 06:27

Pracownicy pedagogiczni Zespołu Szkół w Gardnie
w roku szkolnym 2014/2015


Anna Frąckowiak-Kułdosz - dyrektor

 


Barbara Dropik - wicedyrektor

 


Iwona Brokmeier - wicedyrektor


 

  1. Kinga Andrusewicz - technika, informatyka
  2. Magdalena Banaszkiewicz - psycholog
  3. Beata Borsuk - edukacja wczesnoszkolna
  4. Ewa Bryl - zwolnienie lekarskie
  5. Dorota Chojnacka - plastyka, zajęcia artystyczne
  6. Mirosława Dawidowicz-Góra - edukacja wczesnoszkolna
  7. Kamila Długosz- język angielski
  8. Agnieszka Drabik - język polski
  9. Barbara Dropik - zajęcia komputerowe
  10. Alicja Dworzecka - wos, historia
  11. Ernest Gierasimczyk - świetlica, dowozy
  12. Beata Gorzelańczyk - ZNP
  13. Barbara Heyer - język angielski
  14. Grzegorz Jastrzębski - matematyka
  15. Lila Kluza-Howil - fizyka
  16. Marta Kamraczewska - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  17. Marek Konecki - wychowanie fizyczne
  18. Elzbieta Korkuś - edukacja wczesnoszkolna
  19. Lidia Kostrzewa - język polski
  20. Anna Kramek-Szubert - biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie
  21. Aleksandra Kupnicka - świetlica
  22. Anna Kwaśnica - chemia
  23. Anna Kwiecińska - logopeda, zwolnienie lekarskie
  24. Agnieszka Litwiniuk - świetlica
  25. Karolina Łokińska - wychowanie przedszkolne, opiekun SU
  26. Karina Malinowska - zajęcia rewalidacyjne
  27. Monika Malinowska - psycholog, urlop
  28. Janina Mitura - biblioteka
  29. Ewa Mular - geografia, biologia
  30. Danuta Narożańska - wychowanie przedszkolne
  31. Żaneta Nawrocka - język niemiecki
  32. Ewa Niewiadomska - religia
  33. Jowita Niewiarowska - matematyka
  34. Anita Nowak - pedagog
  35. Anna Olszańska - edukacja wczesnoszkolna
  36. Joanna Opaczyńska - zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  37. Ola Przyjemska - język niemiecki
  38. Anna Siwek - język polski
  39. Edyta Smolnik - muzyka, zajęcia artystyczne
  40. Barbara Sobczak - religia
  41. Sławomira Stefańska - matematyka
  42. Marta Surmacz - logopeda
  43. Bożena Szabela - edukacja wczesnoszkolna
  44. Emilia Szachniewicz - oddział przedszkolny, opiekun SU
  45. Aleksandra Wodzyńska - wychowanie fizyczne
  46. Małgorzata Zawierucha - historia

 


Poprawiony: niedziela, 28 września 2014 19:49